You are currently viewing Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

Język hiszpański jest oficjalnym językiem wielu krajów. Jeśli lubisz ciepłe klimaty – z pewnością go pokochasz! Jest to język urzędowy w ponad 20 krajach, a ponadto coraz częściej jest wybierany do nauki w szkołach w wielu państwach. Jest to bardzo żywy język optymistycznych ludzi, którego nauka będzie samą przyjemnością. Opanowanie języka hiszpańskiego z pewnością wyróżni Cię na rynku pracy nie tylko w Polsce, ale również np. w malowniczej Hiszpanii, Ameryce Południowej oraz USA. Nauka tego języka rozwija nasze umiejętności językowe, a później nauka innych języków romańskich będzie łatwiejsza!

Zajęcia z języka hiszpańskiego w naszej szkole skoncentrowane są mówieniu i nabywaniu umiejętności porozumiewania w tym pięknym języku. Po roku nauki będziesz w stanie zamówić jedzenie w restauracji czy zrobić zakupy i uciąć sobie krótką pogawędkę z Hiszpanem.

Dbamy o to aby nauka hiszpańskiego była przyjemnością a umiejętności mogły zostać praktycznie wykorzystane podczas wakacji lub w pracy czy szkole.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach lub indywidualnie na każdym poziomie znajomości języka.

 

p1

 

p1

 

p1