Katarzyna Mielcarz

Jestem nauczycielem języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w szkole średniej, gimnazjum, szkole podstawowej (w której nadal uczę) oraz szkołach językowych. Jestem metodykiem i trenerem nauczycieli. Stworzenie szkoły przyjaznej uczniowi, nowoczesnej, z lektorami pasjonatami było moim marzeniem, które właśnie się realizuje. Dobierając kadrę szukałam lektorów z odpowiednim wykształceniem i pasją do nauczania, którzy z zaangażowaniem i rzetelnie poprowadzą kurs, tak aby każda lekcja była ciekawa i dobrze przemyślana. Jako metodyk czuwam nad jakością kursów, a nasi lektorzy systematycznie uczestniczą w szkoleniach i warsztatach, tak aby rozwijać i udoskonalać swój warsztat pracy co przekłada się na JAKOŚĆ NAUCZANIA.

 

 

 

Daria Nycz-Michałowicz

Jestem absolwentką Wydziału Anglistyki UAM w Poznaniu. Swoją przygodę z językiem angielskim zaczęłam w wieku dziesięciu lat i nie sądziłam, że będę ją kontynuować jako nauczyciel i lektor.

W zawodzie pracuję od czterech lat  i w tym czasie uczyłam dzieci w wieku przedszkolnym, dzieci na poziomie klas 1-3 oraz 4-6 SP, młodzież gimnazjalną i licealną oraz dorosłych. Uczenie to moja wielka pasja, która przynosi mi wiele radości, a nauczanie dzieci to dla mnie wielka frajda. Kocham swoją pracę, ponieważ daje mi ona możliwość poznawania wielu fantastycznych młodych ludzi, a przede wszystkim możliwość uczestniczenia w rozwoju umiejętności językowych swoich podopiecznych. Jestem dumna z moich uczniów, którzy krok po kroku pokonują bariery językowe i zaczynają swobodnie posługiwać się językiem.

 

 

 

Urszula Krzesiek

Jestem nauczycielem języka angielskiego i posiadam doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych począwszy od najmłodszych, a skończywszy na osobach dorosłych. W swojej pracy kładę duży nacisk na konwersacje, nieustanne rozwijanie słownictwa i poprawną wymowę. Nauczam swobodnego mówienia, jak i przygotowuję do egzaminów, certyfikatów oraz do wyjazdu za granicę. Język angielski jest moją największą pasją, a nauczanie przynosi mi wiele satysfakcji. Na moich zajęciach panuje miła i życzliwa atmosfera

 

 

Griifin Watson

Hi there! My name is Griffin and I’m looking forward to another great year teaching here in Poland! I’m from San Diego, California and I love my work. Teaching is an incredibly rewarding experience. Especially when I get to do so around the world. My hobbies include surfing, playing the guitar and traveling. Hopefully, we can connect on topics such as these and much more. I hope to see you in Studio Językowe soon (:

 

 

 

 

Monika Karpińska

Jestem absolwentką filologii angielskiej, na codzień pracuję jako nauczycielka języka angielskiego. Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się już w przedszkolu i od tego czasu niezmiennie pozostaje jedną z moich największych pasji. Na zajęciach chętnie wykorzystuję gry językowe i zadania motywujące uczniów do mówienia w języku angielskim.

 

 

 

 

Oliwia Szukała

Studiuję filologię angielską – specjalizacje: pedagogiczną z elementami grafiki komputerowej i lingwistykę stosowaną. Posiadam uprawnienia instruktora Związku Harcerstwa Polskiego; przez wiele lat działałam w gromadzie zuchowej, a także byłam jej drużynową. W swojej pracy stawiam na naukę przez zabawę, a różnorodność form i metod, stopień zaciekawienia i zaangażowania ucznia podczas zajęć są dla mnie bardzo ważne.
Uwielbiam zarówno zagraniczne podróże, jak i wędrówki po polskich górach. W wolnych chwilach gram na flecie, pianinie i w tenisa 🙂

 

 

 

                                                                                            

 

                                         

 Aleksandra Filipiak

Jestem studentką Wydziału Anglistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie studiuję filologię niderlandzką, ale prywatnie wgłębiam się też w tajniki języka włoskiego😉 Jestem również posiadaczką certyfikatu Cambridge z języka angielskiego, który jest dla mnie najważniejszy. Od paru lat intensywnie angażuję się w życie gromady zuchowej i posiadam kwalifikacje instruktora ZHP.  W wolnym czasie piekę, gotuję, czytam reportaże i piję kawę 😊 Praca z dziećmi daje mi bardzo dużo dobrej energii!

 

 

 

 

Julia Cieszyńska

…wkrótce opis

Michael Irobi

…wkrótce opis

Ludin Laguna Ruiz

…wkrótce opis